KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474067

nr 1747 4067

Oidentifierad konstnär. Narr. Signerad, daterad -54. Olja på pannå, 100x120 cm, yttermått inklusive ram: 108x125 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:09:28

8/12 08:48:52 1      Vinnande bud